• Sistemimizde 2 çeşit gramer eğitimi bulunmaktadır.
  • Bunlardan ilki, tüm gramer konularının detaylandırılarak anlatıldığı, hiç gramer bilgisi olmayan kişilerin bile anlayabileceği 335 videoluk "Detaylı Gramer Eğitimi" dir. Gramere dair kesin çözümler sunan bu eğitim seçeneğinde her video için ayrı anlatılan tüm konularda çıktı almanız da mümkündür.
  • İkincisi ise, bütün gramer yapılarını kapsayan, 615 videoluk kısa ve etkili gramer anlatımı eğitimidir. Bu eğitim tamamen sınava yönelik uygulanmaktadır. Gramer konusunda tüm detayları irdeleyen 2,700 adet özgün ve sistematik gramer sorusu da sistemimizde size sunulmuştur.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ydt Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!