• Görsel öğelerin kullanıldığı bu modül, kelimelerle ilişkilendirilmiş resimler sayesinde kelimeleri hızlıca hatırlamanızı esas almakta, böylece kelimeleri etkili ve çabuk öğrenmenizi sağlamaktadır.
  • Her kelime için farklı resim desteği imkanı sunuyor olmasının yanı sıra, yine her kelime için ayrı örnek cümleler ve bu cümlelerin Türkçe tercümeleri de bu modülde mevcuttur.
  • Toplam 1,600 farklı sınav kelimesi için özel hazırlanmış bağlantılı resim içeren bu modülümüz, 3,200 adet örnek cümle ve tercümeleriyle kalıcı ve hızlı öğrenme rehberiniz olarak hizmetinize sunulmuştur.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ydt Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!