• Sistemde, detaylı olarak anlatılan tüm gramer konularına paralel 2,600 adet özgün gramer sorusu ve bu soruların detaylı çözümlerini anlatan 2,600 cevap videosu bulunmaktadır.
  • Sınavdaki soruların çözümü için bir tür basamak görevi gören bu videolar, çalışılan gramer konularının pekişmesi için büyük önem taşımaktadır.
  • Pekiştirme maksatlı oluşturulan sorular, öğrenmeyi kolaylaştırmak adına sınavdaki sorulardan biraz daha basit hazırlanmış; ancak en basit konular için bile büyük titizlik gösterilmiştir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ydt Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!