• Her kelime için özel olarak hazırlanmış ses bağlantılarından oluşan bu modül, özel hafıza teknikleriyle oluşturularak, hem öğrenirken eğlenmenizi, hem de kolay ve hızlı bir şekilde kelimelerin hafızanızda yer etmesini sağlamaktadır.
  • Her ses bağlantısı için özel olarak tasarlanmış görseller, öğrenim hızını artırmakta, ihtiyaç halinde söz konusu kelimelerin kolayca hatırlanmasını sağlamaktadır.
  • Bu teknikler, dinleyerek öğrenmenizi mümkün kılmakta.
  • Bu modülümüzde resim destekli ses bağlantısıyla öğreneceğiniz her kelime, daha önce sınavlarda çıkan kelimelerdir.
  • Sistemimizde toplam 1,600 adet sınav kelimesi için ayrı ayrı resim ve ses bağlantısı, uzmanlar tarafından titizlikle hazırlanmış ve sizlerin hizmetine sunulmuştur.
  • Ezbere dayalı eğitimin kalıcı olmadığı, heyecan, stres hallerinde var olan bilginin hatırlanamadığı bilimsel bir gerçek.
  • Bizim sistemimiz ezbere değil, salt öğrenmeye dayalıdır. Böylece edindiğiniz kelimelerin kalıcı olmasını da sağlayabiliyoruz.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ydt Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!